Cмажені два яйця із здобною булкою, беконом, ковбасками, із червоною квасолею, обсмаженими помідорами черрі та печерицями. 9:00-13:00
страва з яєць смажених в пюре з томатів, цибулі та болгарського перцю з сиром бринза і висівковим рогаликом.
пшенично-гречаний хліб, гуакамоле, сир маскарпоне, скрембл, лосось слабосолений, рукола
круасан із смаженим яйцем, що подається із міксом салату, помідором, огірком та ростбіфом 9:00-13:00
Висівковий рогалик із тунцем та йогуртовим соусом, два яйця пашот на подушці із шпинату, а також печений болгарський перець та синя цибуля. 9:00-13:00
круасан із смеженим яйцем, що подається із міксом салату, помідором, огірком та слабосоленим лососем. 9:00-13:00
здобна булка, яйця, авокадо, шпинат, помідори чері
тости з чорного хлібу із висівками та сиру чедер, двома яйцями пашот, та спаржою, поливається соусом Лазур, подається із карамелізованою цибулею. 9:00-13:00
тост із бородинського хліба із скремблом та печеними шматочками лосося, із міксом салату та помідорами чері. 9:00-13:00
омлет із голандським сиром, подається із міксом салату, болгарським перцем та здобною булкою. 9:00-13:00
подаються із вишневим конфетюром / соленою каремеллю або сметаною на вибір. 9:00-13:00
гранола із грецьким йогуртом, полуничним джемом, бананом, яблуком та ківі 9:00-13:00
закуска з нутового пюре, подається з в’яленими томатами та грінками з хліба 7 злаків
Намазанка з печеного баклажану, грінки з цільнозернового хліба
хумус, бабагануш,сирна намазка з руколою та базиліком
Три види оливок, в'ялені томати, сир моцарела міні, рукола
паштет з індичої та телячої печінки, подається з грінками з чіабати, маслом та ягодами журавлини
філе оселедця, яке подається із відвареною картоплею та маринованою цебулею
три види сала: сало копчене, сало з паприкою, сало з чорним перцем, що подаються із слабосоленим огірком та грінками з чорного хліба.
пастрамі, прошутто, в'ялений ошийок, бастурма, ростбіф, сулугуні копчений, подаються з чіпсами із чіабати
прошутто, в'ялений ошийок, печені овочі, маринований перець чилі, моцарела міні, в'ялені томати, маслини, помідори чері
закуска із двох козиних і чотири коровячих сирів із медом, малиновим конфітюром, ягодами та горіхами
філе лосося в маринаді з буряка, скибкою лимона та грінками чіабати
Огірок, помідор, болгарський перець, морква, стебло селери, редиска, соус Песто
Листя салату, гарбуз, насіння гарбуза, томати чері, заправка з сиру Лазур
мікс салату, маринований буряк, бринза, кунжут, заправка з гірчиці зернами, олії соняшникової, грецького горіху, також сіль, перець, оцет бальзамік.
шпинат свіжий, авокадо, помідор, пармезан, заправка з: соняшникової олії, хрону, бальзамічного соусу, сухого імбиру, також сіль, перець.
мікс салату, помідор, груша, прошутто, малинова заправка, яка готується із малини, соняшникової та оливкової олій, білого вина, також сіль, перець.
мікс салату, рукола, черрі, філе тунця, перепилине яйце,спаржа, кунжут та соус із гірчиці, оливкової та соняшникової олій, бальзамічний соус, лимон, сіль, цукор, перець.
сир бурата, рукола, шпинат, помідори черрі, горіх грецький, соус Песто.
мікс салату, помідор, огірок, болгарський перець, сир фета, оливкова олія, італійські трави.
мікс салату, філе телятини, стручкова квасоля, помідори, соус із зелені, пряних трав, соняшникової олії, гірчиці, часнику, бальзамічного соусу, винного оцту, сіль, цукор.
мікс салату, креветки, чері, ананас, гуакамоле, заправка з соняшникової олії, тим'яну, часнику, меду, вина, солі та перцю.
мікс салату, помідори чері, огірки, перепилині яйця, крутони, пармезан, курка з беконом із соусом цезар.
мікс салату, помідори чері, огірки, перепилині яйця, крутони, пармезан, лосось печений, із соусом цезар.
традиційний український червоний борщ зі свининою подається з сметаною та зеленню.
Традиційний польський суп, який готують на заквасці також входять картопля, яйця, зелень, цибуля ріпчаста, ковбаса рублена та мисливські ковбаски, морква та вершки
пюре з помідорів, бульйону та овочів з сиром бринза та смаженими мисливськими ковбасками
смажені креветки із томатами чері в вині, подаються із чіпсами з чіабатти.
запечена форель в соусі з додаванням вершків, лимону та м’яти, також сіль, спеції.
обсмажений тунець подається на подушці із рисової локшини та стручкової квасолі в соусі Теріякі, зверху посипається кунжутом.
запечене куряче філе, що було замариноване в апельсиновому соці, подається з червоним рисом та апельсиновим соусом.
смажена на грилі індичка з гарніром із кус-кусу та бейбі моркви, подається з журавлиним соусом
Запечена качина ніжка, подається із яблуком, яке запікається в червоному вині.
Тушкована ніжка кролика, що подається у вершковому соусі, в який входить чорнослив, на гарнір подається грильований баклажан.
смажене каре ягняти, яке подається з нутом, обсмаженими перцем, баклажаном, цибулею.
смажена яловичина в паніровці, із вареною картоплею та грибним соусом, а також із скибкою лимону.
телячі щоки томлені в соусі деміглас, подаються з пюре із селери, тушкований шпинат, карамелізована морква
смажене каре телятини на гарнір до якого подається пюре гарбуза та болгарського перцю.
свинна вирізка, що смажиться на грилі, подається із вишневим соусом.
свинні ребра запечені у карамельному соусі подаються з картоплею із кисло-солодким соусом
смажений на грилі стейк, що подається з грильованими кукурудзою та цілим перцем чилі.
Смажені каре телятини, свинна полядвиця, куряче філе, ковбаски двох видів власного приготування із курки, та із свинини, смажена картопля, маринована цибуля та соус барбекю.
традиційна українська страва, в нашому закладі готуються з картоплею і подаються зі сметаною.
традиційна українська страва, в нашому закладі готуються з сиром бринза, та подаються зі сметаною.
мають велику популярність в українській, польській, чеській, словацькій, болгарській, австрійській та німецькій кухнях, в Україні особливо розповсюджені в північних і західних районах.
мають велику популярність в українській, польській, чеській, словацькій, болгарській, австрійській та німецькій кухнях, в Україні особливо розповсюджені в північних і західних районах.
традиційна для польської, литовської кухні страва. Це тушкована капуста в томатній пасті та вершках з м'ясом (ковбаса рублена, мисливські ковбаски, шинка свинна) та чорносливом, подається з печеною картоплею.
кукурудзяна каша, зварена на вершках із білими грибами та печерицями, з бринзою помідорами чері, зеленню та часником.
гострий угорський гуляш з тушкованим м'ясом та овочами
Гуакамоле, цезар
BBQ, Песто, Кисло-солодкий, Журавлиновий, Бальзамічний, Грибний, Кетчуп, Гірчиця, Майонез
Для слова "меренга" існує дві гіпотези щодо його походження. Народна етимологія швейцарського міста Майрінгена повідомляє, що меренги були винайдені там італійським шеф-кухарем Гаспаріні [3] . Фахівці вважають етимологію не з'ясованою (слово прийшло з французької або середньонідерландської від латів. merenda , « полуденок » [4] ), рання згадка в письмовому джерелі - у Франсуа Массіало в кухонній книзі, виданій в 1692. У нас цей десерт готується із малиновим конфі та вершково-сирним кремом.
Походить це цікаве тістечко з Франції, а придумав перший рецепт шу француз Жан Авіс наприкінці 18 століття абсолютно випадково. Він випікав у духовці невеликі кульки зі здобного тіста, називаючи їх «choux», що в перекладі означає «маленька капустка». Ми готуємо його із фундучним заварним кремом.
Брауні – класичний американський десерт, історія якого почалася в Чикаго в 1893 році. Під час підготовки до Колумбійської виставки багата дама - місіс Берта Поттер попросила шеф-кухаря чиказького готелю створити десерт, який би містився в ланч-боксі кожної леді і який можна було б з'їсти під час відвідування виставки. Так з'явився дуже насичений какао, вологий і невеликий Palmer House Brownie.
Його історія розпочалася у 1880-х роках у Відні, завдяки талановитому Оскару Пішінґеру. Саме він придумав та запатентував рецепт. Вафлі, перемащені згущеним молоком, трапляються чи не по всій Україні, однак слово "андрути" знане лише у місті Лева. Довершує цей десетр вафельна крихта та грецькі горіхи.
Нам до вподоби найбільш поширена версія про англійську королеву Шарлоту, дружину Георга III, задля якої придворний кухар придумав “особливий пиріг”. Щоправда, тоді він був не з тіста, а зі шматків білого хліба, розмочених у маслі і яєчній суміші. Їх покривали зверху увареними в сиропі яблуками, зверху клали ще один шар хліба і потім запікали. Кажуть, королева Шарлота, в честь якої й назвали страву, ласувала нею ледь не щодня. То ж ми також пропонуємо вам поласувати цим десертом, який при подачі поливається ванільним соусом.
Існує безліч народних пісень, які всі люблять, але кому належить їх авторство — невідомо. Приблизно така ж історія і з тортом «Спартак». Хто і чому нагородив його настільки гордою назвою, ніхто не знає. Але від цього смаколик не стає менш популярним і смачним. Якщо любите шоколадно-медові коржі і ніжний заварний крем, тоді обов’язково спробуйте цей десерт.
За однією з версій рецепт багатошарового торта з'явився у Франції 1645 року. Його вигадав кондитер Клавдій Гель. Рецепт дуже швидко став популярним і його вкрали неаполітанські шпигуни. Рецепт потрапив до італійських пекарів, які вдосконалили його та запропонували просочувати шари тіста заварним кремом. Назвали новинку Napolitano. У Західну Європу «Неаполітанець» прийшов разом із французькими аристократами, що втікали, під час Великої Французької революції. І природно «Неаполітанець» згодом став більш простою назвою «Наполеон».
Франція подарувала світу багато популярних десертів. Одним із таких кулінарних шедеврів залишається еклер. Сучасні кондитери розробили для цих тістечок багато незвичайних наповнювачів і безліч варіантів декоративного оформлення. Так, у Кувейті роблять еклери на замовлення з інжировою начинкою, а в Марокко — із кремом, який пахне квітами апельсинового дерева. Французи вважають, що правильний десерт повинен бути ідеально рівним, завдовжки 14 см. А ми готуємо його із заварним кремом та поливаємо соленою карамеллю.
Вперше рецепт пирога зі сливами був надрукований у газеті The New York Times ще у 1983 році. Кулінарна оглядачка Маріан Буррос ніяк не очікувала, що цей простий пиріг стане справжньою легендою та буде найбільш популярним серед американців на довгі роки. Після першого виходу рецепта газета отримала справжній шквал листів з проханнями надрукувати його знов і так продовжувалося аж до 1989 року. Пирогові присвячували вірші, називали справжнім символом осені. Ми цей десерт поливаємо полуничним джемом та додаємо взбиті вершки.
З походженням цього торта пов’язана не просто легенда, а цілком реальна історія. У 1832 році нікому невідомий 16-річний хлопчина Франц Захер , що проходив навчання на кухні австрійського міністра закордонних справ, замінив хворого шеф-кухаря, приготувавши новий надзвичайний десерт для чиновника і його знатних гостей. Так з’явився чудовий шоколадний торт Франца Захера, який увійшов згодом в історію кулінарного мистецтва.
Перші згадки про сирник зустрічаються в документах ще з XIV століття. У цей час Галичина була частиною Великого Князівства Литовського, і тут вже приготовляли традиційні смачні випічки. Одна з гіпотез стверджує, що автором сирника є поляк, який на початку XV століття приїхав в Галичину. Існує інша гіпотеза, згідно з якою автором сирника був монах. Вона походить з давніх легенд і лягла в основу багатьох книг та фільмів. Ще одна гіпотеза твердить, що автором сирника був простий селянин, який жив у горах Карпат. У будь-якому разі, сирник – це десерт, який займає особливе місце у серцях галицьких жителів, і ми залишаємо свободу кожному вірувати у те, що подобається найбільше. А ми готуємо сирник з персиком, яким будемо раді вас почастувати. При подачі цей десерт поливається полуничним джемом.
Під час Великодній свят з’явився класичний рецепт львівського сирника. Господині хотіли здивувати своїх гостей чимось незвичайним, тому трансформуючи рецепт паски, почали випікати такий смаколик. Про те, як з’явилася ідея поливати сирник шоколадною масою залишається таємницею. Ймовірно, що на це вплинуло особливість Львова як міста кави та шоколаду. Кулінари хотіли, щоб сирник був особливий та мав вишуканий смак. Тому саме шоколад, який раніше коштував дорого, став чудовою прикрасою для фірмового львівського десерту.
Чізкейк в тому вигляді, яким ми його любимо зараз, виник завдяки Вільяму Лоуренсу з Честера (штат Нью-Йорк) і Арнольду Рубену, власнику легендарного ресторану «Turf». Ульям Лоуренс в 1872 році винайшов головний компонент чізкейка – Сream cheese, вершковий сир. Причому, як це часто буває, абсолютно випадково. Ульям просто намагався скопіювати французький сир Neufchatel. А вийшло щось особливе. Рецептів сучасного чізкейку безліч – кожна країна і нація підлаштовує його під свій спосіб життя, а ми його готуємо зі смаком соленої карамелі.
Любителям цього десерту подобається насолода меренги, врівноважена кислотністю лимона. Цей чудовий пиріг винайшли у три етапи і не у Франції. Почнемо із лимонного крему. Цей крем винайшли англійці у XVIII столітті. Щодо меренги, то вона швейцарського походження, але була винайдена італійським шеф-кухарем у 1720 році. Своєму творінню він дав назву свого рідного міста – Майринген. Що стосується лимонного торта з меренгою, який ми готуємо сьогодні, його було створено у Філадельфії, США, кондитером Елізабет Гудвелл.
Історія десерту йде корінням в далеке минуле, в часи Марії Медічі. Приїхавши до Франції, вона привезла з собою італійського кондитера, який дивував своєю майстерністю і орігинальнейшимі рецептами. У ХVI столітті це тістечко не було широко відомо навіть у Франції, залишаючись доступним тільки для знаті. Потім рецептура набула поширення, а місцеві кондитери довели її до досконалості. В нашому меню вони представлені в таких смаках: фісташка/ манго-маракуйя/ малина- шоколад/ снікерс.
Штрудель традиційно пов'язують з австрійською і, зокрема, віденською кухнею. І справді, Гюнтер Лінде і Гайнц Кноблох у своїй відомій книжці «Смачного» зазначають, що струдель був справжньою гордістю віденських господарок. За переказами, подеколи навіть наречену обирали за майстерністю готувати струдель. Утім, про походження випічки відомо мало. За деякими версіями, рецепти струдля є адаптованими зі східної кухні, чи не в часи пізньої Візантії. Достеменним є факт поширення струдля у всіх країнах Центральної Європи, і зокрема, колишньої Австро-Угорщини і серед місцевих євреїв. Саме від них штрудель став відомий на території України. Тож ми пропонуємо вам скуштувати цей чудовий десерт, до якого ми подаємо кульку морозива, а також при подачі ми поливаємо його ванільним соусом.
Штрудель традиційно пов'язують з австрійською і, зокрема, віденською кухнею. І справді, Гюнтер Лінде і Гайнц Кноблох у своїй відомій книжці «Смачного» зазначають, що струдель був справжньою гордістю віденських господарок. За переказами, подеколи навіть наречену обирали за майстерністю готувати струдель. Утім, про походження випічки відомо мало. За деякими версіями, рецепти струдля є адаптованими зі східної кухні, чи не в часи пізньої Візантії. Достеменним є факт поширення струдля у всіх країнах Центральної Європи, і зокрема, колишньої Австро-Угорщини і серед місцевих євреїв. Саме від них штрудель став відомий на території України. Тож ми пропонуємо вам скуштувати цей чудовий десерт, до якого ми подаємо кульку морозива, а також при подачі ми поливаємо його ванільним соусом.
Батьківщина десерту – Італія. У перекладі з італійського panna cotta означає "варені вершки", "варений крем", і перші її версії, а радше пращури, були не дуже схожі на холодний десерт, який ми знаємо сьогодні. Історично десерт готували із суміші вершків і відвару риб’ячих кісток. Аби покращити аромат, щедро додавали ванілі. Усе це запікали, а вже потім – охолоджували. Подавали десерт разом з фруктами і келихом вина. Тепер класичним рецептом пана коти вважається сучасніший варіант. І лише із широким розповсюдженням пакетованого желатину італійці почали готувати панакоту із його додаванням, вже не випікаючи десерт. Ми до пана коти додаємо полуничний джем, який підкреслює всю ніжність десерту.
За паличками савоярді та сиром маскарпоне ховається безліч суперечок з приводу походження десерту. Досі достеменно не відомо, в якому році з'явився класичний рецепт, хто його вигадав та чим надихався. Проте єдиний факт в усіх версіях залишається незмінним: тірамісу родом з Італії.
Походить це цікаве тістечко з Франції, а придумав перший рецепт шу француз Жан Авіс наприкінці 18 століття абсолютно випадково. Він випікав у духовці невеликі кульки зі здобного тіста, називаючи їх «choux», що в перекладі означає «маленька капустка». Згодом рецепт тіста для цього десерту видозмінювався і набув сучасного вигляду. Нині французи наповнюють шу різноманітними кремами, вкривають кольоровим кракелюром та навіть готують солоні варіації цього тістечка. Тістечко шу — це легкий, ніжнійший смаколик із заварного тіста, наповнений заварним кремом Патіс’єр .
Наш фірмовий десерт, який ви більше ніде не знайдете. В нього входять: конфітюр вишневий, збиті вершки, печиво савоярді, морозиво біле, шоколадне, трубочка горіхова, поливка полунична та ванільна, печиво Орео, макарун.
шоколадна, полунична, ванільна
маракуя / полуничний